Spędzasz swoje wakacje w okolicy Zalewu Wiślanego? Chcesz zwiedzić jak najwięcej i popodziwiać krajobrazy? Jeżeli tak to musisz wybrać się na rejsy po Zalewie Wiślanym. Jest to wyjątkowe miejsce, które powinna zwiedzić każda osoba będąca w pobliżu.

Perspektywa rejsu daje Ci możliwość spotkania obszarów lęgowych ptaków czy czystych plaż z wydmami, gdyż jest to obszar objęty ochroną. W naszej ofercie znajdują się rejsy do Fromborka za pomocą dziesięcioosobowej łodzi turystycznej. Frombork to wyjątkowe miejsce z Muzeum Mikołaja Kopernika czy Wzgórzem Katedralnym będącym zabytkiem najwyższej klasy. Oferujemy również rejsy na plażę w Piaskach gdzie można odpocząć, poleżakować i poopalać się.
Zobacz naszą ofertę rejsów już dziś i nie zwlekaj z zarezerwowaniem swojego kursu. Od lat zajmujemy się rejsami w okolicach Zalewu Wiślanego co sprawiło, że mamy w tym bardzo duże doświadczenie. Jeżeli masz w planie wybrać się w rejsy po Zalewie Wiślanym to tylko z nami! Więcej informacji znajda Państwo na stronie https://rybak-nowapasleka.pl/rejsy